MÖBLER / Skåp & hyllor / Boulleskåp 6227124

nr 622 7124

Boulleskåp

Sent 1800-tal, Intarsia med sköldpadd och mässing, Bronsbeslag & stenskiva, längd: 112, djup: 44, höjd: 108

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.500 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 1 februari 2010